• Október

• PLÁN PODUJATÍ V MESIACI OKTÓBER 2023

Lesná pedagogika v materskej škole

Dňa 05.10.2023, t. j. vo štvrtok, v čase od 15:30 hod. popoludní sa stretneme s lesným pedagógom na školskom dvore. Deti v spoločnosti svojich rodičov budú počúvať o lese a živote v ňom. Cez edukačné aktivity obohatené o prvky zážitkovosti a hry chceme posliniť vzťah k prírode a budovať environmentálnu gramotnosť detí.

Bacilky a Vitamínky

Divadielko Hoki-Poki predstaví deťom materskej školy, v telocvični, dňa 16.10.2023, t. j. v pondelok o 9:00 hod. nádherný príbeh. Rozprávkou v kontexte detského vnímania a prežívania nahliadneme do sveta zdravia. Rozprávanie je obohatené o nádherné kulisy, poučné piesne a hlavne vľúdny prejav hercov. Rozprávka s výchovným poslaním.

Jesenné príbehy

Pri príležitosti mesiaca úcty k starším vytvoríme v triedach materskej školy, dňa 25.10.2023, t. j. v stredu od 15:30 hod. priestor pre deti a starých rodičov. Z plodov jesene vytvoria svoje dielka, a pritom sa zahrajú, porozprávajú, čas prežijú v spoločnosti priateľov. Tešíme sa na spoločné chvíle. Pozývame babky, dedkov do materskej školy.